Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Neste landskamper er 13. januar, 27. februar og 10. mars 2020

Brukerveileding påmelding

mandag 16.12

Arendals BK
Austevoll BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Haga og Aurskog BK
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Nordfjordeid BK
Notodden BK
Os BK
Rendalen BK
Risør BK
Stavanger Pensjonistbridge
Stranda BK
Stryn BK
Vestvågøy BK
Ås BK

tirsdag 17.12

BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Evje BK
Farsund BK
Flesberg BK
Fredrikstad BK
Hafslo/Solvorn BK
Harestua BK
Hauge BK
Holmestrand BK
Horten BK
Høybråten BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Namsos BK
Nesbyen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sortland BK
Sømna BK
Sørreisa BK
Vega BK
Vestre Gausdal BK
Ølen BK

onsdag 18.12

Brandbu BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Skånland BK

torsdag 19.12

Alta BK
BK Mix Tromsø
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Horten BK
Indre Hardanger BK
Koppang BK
Larvik BK
Lågen BK
Melhus BK
Molde BK
Oppdal BK
Sinsen BK
Søvik BK

tirsdag 7.1

Bridge for Alle
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Øyestad BK

mandag 13.1

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Bridge for Alle
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Nordfjordeid BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 16.1

Alta BK
BK Augvald
Bridge for Alle
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Koppang BK
Lågen BK
Molde BK
Oppdal BK
Rena BK
Sinsen BK

onsdag 22.1

Brandbu BK
Bridge for Alle
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 28.1

Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Øyestad BK

mandag 3.2

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 6.2

BK Augvald
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Lågen BK
Rena BK
Sinsen BK

onsdag 12.2

Brandbu BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 18.2

Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Øyestad BK

mandag 24.2

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Kopervik BK
Lørenskog BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 27.2

BK Augvald
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Lågen BK
Rena BK
Sinsen BK

onsdag 4.3

Brandbu BK
Otta BK

tirsdag 10.3

Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Øyestad BK

mandag 16.3

BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 19.3

Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Rena BK
Sinsen BK

onsdag 25.3

Brandbu BK
Otta BK
Skånland BK

mandag 20.4

BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Kopervik BK
Lørenskog BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

tirsdag 21.4

Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Øyestad BK

onsdag 22.4

Otta BK
Skånland BK

torsdag 23.4

Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Rena BK
Sinsen BK